Pro ještě větší úlovky

Sport

Většina rybářů si myslí, že na našich vodách jim při občasném rybolovu postačí jen běžný naviják, ale pánové, přiznejme si, že v mnoha případech pro Vás bude lepší opravdu kvalitní a spolehlivý multiplikátor. Jde o opravdu nepostradatelného pomocníka hlavně při lovu sumců, kdy potřebujete kolikrát vytáhnout opravdu hodně velký úlovek, který se Vám zasekne na háčku.

mořský rybolov

Multiplikátory se k nám dostaly ze severu Evropy, kde jsou naprosto běžně používány už po dlouhá léta. Mnoho rybářů si proto myslí, že jde o naviják, který využijí pouze při rybolovu na moři, ale jak již bylo řečeno i na našich vodách pro Vás bude lepší volbou a to už i proto, že jde o pevnější a odolnější naviják než jsou ty běžně dostupné, i když je z masivnějšího kovu a je tím pádem odolnější, tak má velmi jednoduchou konstrukci a vydrží opravdu prakticky nemožné.

V naší nabídce si samozřejmě můžete vybrat multiplikátor vhodný přímo pro mořský rybolov či pro lov sumců, nebo model, který využijete i na moři i v našich vodách. Žádná velká ryba už se Vám z háčku nevysmekne, pokud budete vybavení tímto skvělým pomocníkem. Stačí si jen vybrat z mnoha různých provedení, velikostí a modelů, které Vám nabízíme od prověřených světových výrobců ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek.

rybářský naviják

I když při lovu sumců jste jistě zvyklí svou návnadu tak zvaně zavážet na Vámi určené místo lovu, tak i přesto některé modely multiplikátorů umožňují i nahazování a dokonce v některých případech jej i usnadňují. Každopádně, pokud se chystáte na lov sumců, tak kromě tohoto skvělého moderního navijáku jistě oceníte také další vybavení z naší skvělé nabídky, jako jsou hotové návazce na sumce, krmné směsi a spoustu dalších rybářských potřeb. Pro zvýšení Vašich úspěchů u vody využijte naší skvělé nabídky.